Turniej o Puchar Burmistrza Kolbuszowej


Turniej o Puchar Burmistrza Kolbuszowej 
2016-10-04

Już po raz kolejny odbył się turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Kolbuszowej. Zawody tradycyjnie zorganizowano na kortach Center Sport w Kolbuszowej Dolnej. W tym roku turniej został podzielony na dwie grupy: damską i męską.

W finale kobiet zagrały Gabrysia Nowak to jej debiut w tym turnieju i Ula Szczęch po półtoragodzinnej walce wygrała Gabrysia, która z miesiąca na miesiąc robi postępy w grze. Dzięki regularności i dobrej motoryce wygrała wynikiem 6:1, 6:2.

W drugim finale zmierzyli się Witek Fryc i Michał Halibart, gospodarz tego turnieju. W pierwszym secie dominował Witek, który wyśmienitymi returnami i grą z głębi kortu kończył wymiany czyszcząc linie piłką. W drugim secie już było inaczej walka gem za gem. Ostatecznie wygrał Witek wynikiem 6:0, 7:5. Michał Halibart pierwszy raz od 15 lat awansował do finału o Puchar Burmistrza Kolbuszowej.

Organizator turnieju dziękuje wszystkim zawodnikom, wspaniałym kibicom oraz Burmistrzowi Kolbuszowej za to, że już 15 lat możemy organizować taką imprezę.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 518