4 razy na podium podczas Grand Prix Polski w Kępnie


4 razy na podium podczas Grand Prix Polski w Kępnie 
2016-11-08

Końcem października br. rozegrany został kolejny duży turniej badmintona Grand Prix POLSKI Juniorów i Młodzików. Tym razem gospodarzem tej imprezy zostało Kępno w województwie wielkopolskim.

Powrót na podium pary deblowej Płoch/Kopański

Od tego  sezonu zawodnicy Startu Widełka Paweł Kopański i Konrad Płoch grają ponownie ze sobą  grę podwójną. Obaj w 2013 roku byli brązowymi medalistami Mistrzostw Polski Młodzików. Turniej w Kępnie pokazał, że nasi juniorzy są w świetnej dyspozycji i mogą walczyć z najlepszymi badmintonistami w kraju. Po zaciętych pojedynkach ostatecznie zajęli drugie miejsce.

Paweł zaliczył także  świetny wynik w grze pojedynczej juniorów zdobywając drugie miejsce. Jego widowiskowa gra pokazała jak wielkim potencjałem dysponuje zawodnik Startu Widełka.

Szymek na III miejscu w kategorii Młodzik

Na kolejnym w tym sezonie turnieju Szymek wywalczył dwa miejsca na podium. W grze podwójnej z Zuzanną Luban (STB Energia Lubliniec) i pojedynczej zajął trzecie miejsce.

Szymek na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Białymstoku

Cieszy fakt, iż potencjał Szymka Maciąga został zauważony przez trenerów Kadry Narodowej, którzy powołali go na tygodniowe zgrupowanie. Mamy nadzieję, iż kolejny zawodnik Startu Widełka  będzie godnie reprezentował Gminę Kolbuszowa.  

PS

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-11-27 13:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 804 498