Świętuj z nami Kobietami


Marsz Nordic Walking- Dzień Kobiet 
2017-03-16

Każda okazja do świętowania jest szansą na wspólne spędzanie czasu w towarzystwie przyjaciół, znajomych lub ludzi z którymi dzielimy wspólne pasje i zainteresowania. Taką okazją mieli mieszkańcy Kolbuszowej i okolic, którzy w czwartek  9 marca 2017 r. uczcili Święto Kobiet wspólnym marszem nordic walking. Organizatorem marszu był Kolbuszowski Klub Nordic Walking wraz z Fundacją na rzecz kultury fizycznej i sportu oraz Zarządy Osiedli 1,2, i 3. Kolbuszowski Klub Nordic Walking od kilku lat aktywnie działa na rzecz popularyzacji nordic walking jako wspaniałego sposobu rekreacji oraz dyscypliny sportowej w której każdy, niezależnie od metryki może osiągać sukcesy i bić kolejne rekordy. W czwartek jednak nie chodziło o rekordy lecz o miłe spędzenie czasu, na które zdecydowało się 30 osób. Po rozgrzewce i wspólnym pamiątkowym zdjęciu przy krokodylu ruszyłyśmy do przemarszu. Najpierw rundka „honorowa” wokół Rynku a następnie szliśmy ulicą Piłsudskiego tak by zakończyć marsz na stadionie, gdzie czekała na nas gorąca herbata, kawa i przepyszne ciasteczko oraz niespodzianki … Tu przy radosnych rozmowach przy kawie i ciastku każdy z maszerujących otrzymał prezenty – niespodziankę z rąk Prezesa Fundacji oraz wiosennego, kolorowego motyla.   

Mamy nadzieję, że każdy maszerujący poczuł się wyjątkowo w tym pięknym dniu czego potwierdzeniem był dobry humor i nieustający uśmiech.

Organizatorzy marszu dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy oraz tym którzy przyszli. Zapraszamy za rok.

Po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto organizować takie imprezy, aby wspólnie świętować oraz mile i zdrowo spędzać czas. Ponownie zachęcamy i zapraszamy na spotkania z kijkami w każdy wtorek o godz. 17.00 na stadion (a od kwietnia o 18.00) oraz w niedzielę o 8.30 na Białkówkę.

 

Serdecznie Dziękujemy i Zapraszamy
KKNW

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 525