Badmintoniści z Gminy Kolbuszowa wyróżnieni na Podkarpackiej Gali Sportu


Katarzyna Kutacha 
2017-04-04

W środę 29 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się IX Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego”, na której przyznano stypendia wybitnym sportowcom oraz nagrody dla trenerów za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej. Nagrody i stypendia młodym sportowcom wręczył przewodniczący sejmiku Jerzy Cypryś oraz poseł na Sejm RP Kazimierz Moskal. Stypendia przyznano 142 zawodnikom z Podkarpacia, natomiast nagrody Województwa Podkarpackiego za osiągnięcia w sporcie i na rzecz sportu otrzymało 47 trenerów.

Wśród stypendystów i nagrodzonych znaleźli się także badmintoniści Uczniowskiego Klubu Sportowego „Start Widełka”, działającego przy Zespole Szkół w Widełce.

Stypendyści:

Katarzyna Kutacha

Konrad Płoch

Nagrodzony:

Trener Piotr Surowiec

Nagrodzony trener Piotr Surowiec zaznacza, iż do tego wyróżnienia przyczyniły się starania kilku osób działających na rzecz popularyzacji tej dyscypliny olimpijskiej w naszej gminie: dyrektor szkoły pan Mirosław Karkut - założyciel sekcji badmintona, popularyzator i trener, Burmistrz Gminy Kolbuszowa Jan Zuba, dzięki któremu klub może się tak świetnie rozwijać oraz pani wiceprezes klubu Joanna Sieraczyńska, której praca na rzecz klubu przynosi takie efekty.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 735