Sukcesy sportowe Kolbuszowian


Sukcesy sportowe Kolbuszowian 
2017-07-19

Kolejny etap zawodów Pucharu Polski Nordic Walking 2017 odbył się 8 lipca w Polanicy Zdrój. Uczestniczyła w nich ekipa Kolbuszowskiego Klubu NW reprezentowana przez zawodników w różnym wieku – od nastolatka do emeryta. Trasa zawodów wiodła malowniczymi ścieżkami i alejkami Parku Zdrojowego. Nie była łatwa – zawodnicy zmagali się z trudnymi przewyższeniami terenu i upałem. Wakacyjny termin zawodów zgromadził 420 startujących na różnych dystansach – 21,9 km, 10 km i 5 km. Rywalizacja na trasie była zaciekła a kibicujący wczasowicze i kuracjusze dodawali animuszu wspierając zawodników. Kolbuszowianie uzyskali dobre czasy i rezultaty. Na podium stanęli Krystyna Styga – I miejsce, Helena Rozenbajgier – II miejsce i Bronisława Prokopiec – III miejsce.

Upały w trakcie zawodów przyniosły ciemne chmury ale deszcz „poczekał” na zakończenie wręczania statuetek i nagradzania najlepszych. Dodało to lekkiego dramatyzmu spotkaniu, a na koniec wyzwoliło dodatkową energię w zmęczonych zawodnikach, którzy z niebywałą prędkością i co najistotniejsze skutecznością, poszukiwali schronienia przed deszczem.

Po raz kolejny zachęcamy do trenowania i udziału w zajęciach oraz wyjazdach na zawody. Zawsze jest to czas mile spędzony, przynoszący korzyści zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 439