Noworoczne spotkanie przy choince z okazji Dnia Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Kolbuszowej


Publiczne Przedszkole Nr 2 w Kolbuszowej 
2019-01-24

12 stycznia w MDK w Kolbuszowej dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2  uroczyście obchodziły „Dzień Babci i Dziadka”. Wśród licznie zgromadzonych gości byli: Babcie, Dziadkowie, Rodzice, a także z-ca Burmistrza Kolbuszowej p. Marek Gil. Tematem przewodnim uroczystości był „Bal na królewskim dworze”.  Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre, dlatego też zaprezentowany występ artystyczny, do którego również zostali zaangażowani rodzice miał przenieść publiczność „na królewski dwór”, by Babcia i Dziadek choć na moment poczuli się jak „król i królowa”.

Starszaki z wielka gracją i dumą recytowały wiersze i składały życzenia oraz zaprezentowały swe umiejętności taneczne do melodii Walca. Średniaki  z wielkim zaangażowaniem w pięknych strojach zatańczyły taniec dworski, natomiast Maluszki wraz ze swoimi rodzicami kołysząc się do nastrojowej aranżacji podbiły serca widowni.

Po części artystycznej odbyła się zabawa choinkowa dla wszystkich zebranych gości oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy bawili się pod czujnym okiem pani wodzirej. Wesołym pląsom i zabawom w rytm muzyki nie było końca. Niech żyje bal..

Przedszkole nr2

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 435