II miejsce uczniów z Domatkowa w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Unihokeju


W-ce Mistrzowie Powiatu 
2019-11-15

W dniu 23 października br. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie na os. Podlasek w Majdanie Królewskim odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Unihokeju chłopców klas VII i VIII. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn z naszego powiatu, które w trakcie losowania zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie pierwszej znalazły się: SP Cmolas, SP Majdan Królewski, SP Trzęsówka. W grupie drugiej: SP Komorów, SP Domatków , SP Kupno.

Drużyna z Domatkowa w swojej grupie pokonała Komorów 2:0 i zremisowała z Kupnem 1:1, zapewniając sobie tym samym awans do meczu finałowego z Majdanem Królewskim, który wygrał swoje dwa mecze grupowe z Cmolasem i Trzęsówką.

W meczu o pierwsze miejsce doświadczona drużyna gospodarzy ponownie obroniła tytuł z roku poprzedniego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Majdanu Królewskiego, choć do przerwy zanosiło się na niespodziankę- chłopcy z Domatkowa remisowali z obrońcami tytułu 1:1. Zawodnicy z Majdanu Królewskiego tym zwycięstwem zapewnili sobie awans do Półfinału Wojewódzkiego.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się szkoły z Cmolasu i Komorowa. Pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 0:2 dla Komorowa.

Zespół z Domatkowa zagrał w składzie: Wiktor Białek, Bartłomiej Surowiec, Kamil Guzior, Kamil Kret, Bartłomiej Dapała, Grzegorz Wilk, Michał Depa. Opiekun drużyny: Jacek Kret.

Końcowa klasyfikacja Turnieju

1.Majdan Królewski

2.Domatków

3.Komorów

4.Cmolas

5-6. Kupno

5-6. Trzęsówka

Opracował Jacek Kret

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-10-21 14:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 607 550