Kolejna edycja Szlachetnej Paczki


Kolejna edycja Szlachetnej Paczki 
2019-11-25

16 listopada br. ulicami Rzeszowa przeszedł inauguracyjny Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. I po raz kolejny już kolbuszowska ekipa wolontariuszy wzięła czynny udział w Marszu. Tym razem byliśmy charakterystyczni– ubrani w ludowe stroje lasowiackie a przewodniczył całej grupie kolbuszowski Niluś, wzbudzając wielkie zainteresowanie uczestników i przechodniów.

Celem Marszu było zwrócenie uwagi na fakt otwarcia Bazy Rodzin potrzebujących, do których dotarli wolontariusze na całym podkarpaciu.

W Kolbuszowej działa 17 wolontariuszy, którzy odwiedzają rodziny w potrzebie. Ludzie o szczodrym i otwartym sercu mogą pomóc nie tylko wybierając rodzinę z bazy. Można stać się członkiem wielkiej Rodziny Szlachetnej Paczki – darczyńcą, dobroczyńcą. Można  włączyć się w pomaganie przynosząc dary wprost na magazyn. W tym roku weekend cudów to dni 7 i 8 grudnia. W Kolbuszowej magazyn Szlachetnej Paczki mieścić się będzie w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Obrońców Pokoju 46. Czekamy na każdego, kto chce się włączyć w pomaganie w godzinach od 9 do 18 w sobotę i niedzielę (7 i 8.12.2019 r).

Zachęcamy każdego o otwartym wrażliwym sercu do zaangażowania się w działanie, bo „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” – św. Jan Paweł II.

Kolbuszowska Ekipa
Szlachetnej Paczki

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-07-10 09:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 919 009