Komunikat


Komunikat 
2020-03-11

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy, że w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami rządowymi od 12 marca do 25 marca na terenie Gminy Kolbuszowa zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych oraz zamknięte jednostki kulturalno-sportowe tj. Kryta Pływalnia „Fregata”, Miejski Dom Kultury i jego file oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej i jej filie.

Urząd Miejski w Kolbuszowej funkcjonuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji, jednak  w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby zwracamy się z prośbą o odroczenie, w miarę możliwości, załatwiania spraw  osobiście w urzędzie i podległych jednostkach organizacyjnych.

Wszelkich płatności (podatkowe, za gospodarowanie odpadami) można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej (na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty). Wiele spraw można również omówić, załatwić przez telefon lub drogą mailową.

Apelujemy także o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

Burmistrz Kolbuszowej
Jan Zuba

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2021-01-19 14:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 8 067 840