Podkarpacki Puchar Nordic Walking- etap II- Kolbuszowa


fot. KKNW 
2020-07-20

Zgodnie z kalendarzem Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking w dniu 18 lipca br. miały się odbyć zawody w Kolbuszowej. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną etap ten odbywał się ”wirtualnie”- podobnie jak zawody w Bliznej (etap I).

Kolbuszowski Klub Nordic Walking zorganizował 17 lipca br. na stadionie w Weryni spotkanie treningowe, które traktowane jest jako wspólny marsz treningowy w pucharowej lokalizacji i „rywalizacji” .

Kijkarze mieli do pokonania trasę o długości 2,5 km i w zależności od wybranego i zadeklarowanego dystansu pokonywali ją 2 (5 km) lub 4 razy (10 km). Trasa wiodła leśnym duktem i na małym odcinku chodnikiem i drogą asfaltową. Mimo braku pomiaru czasu zawodnicy starali się pokonać trasę szybkim tempem- dopingowani byli przez komary.

Na trasę wyruszyli nie tylko zawodnicy z Kolbuszowej, ale także z zaprzyjaźnionych klubów z Horyńca Zdroju, Leżajska, Rzeszowa i Mielca oraz wprawiający się w sportowej rywalizacji reprezentanci z Porąb Dymarskich.

A po marszu na uczestników czekał posiłek regeneracyjny oraz mała niespodzianka. Mimo atakujących komarów wszyscy zadowoleni byli ze spotkania. Dużym zainteresowaniem cieszył się Niluś- kolbuszowska maskotka, z którym każdy chciał mieć zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy do aktywności fizycznej w myśl hasła przewodniego:

Nikt nie zrobi dla Ciebie tyle, ile możesz zrobić Ty sam!

 

Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-08-13 14:45
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 183 922