Z Polpharmą dla Dagmary - Biegiem, Marszem, Rowerem


Z Polpharmą dla Dagmary 
2020-10-16

Pod takim hasłem 10.10.2020 r. w Nowej Dębie odbyła się akcja charytatywna, podczas której zbierano środki na leczenie Dagmary Andruszkiewicz. Wydarzenie to  zorganizował wolontariat pracowniczy Polpharmy oraz zakład grupy Polpharma w Nowej Dębie, oczywiście w reżimie sanitarnym. Wydarzenie spotkało się z dużym odzewem wśród ludzi aktywnych nie tylko z Nowej Dęby, ale i Ostrowca Świętokrzyskiego, Tarnobrzega, Kolbuszowej, Jarosławia i Łańcuta, a nawet z Rymanowa. Na dystansie pięciu kilometrów, wokół malowniczego zalewu, rozegrano bieg oraz marsz Nordic Walking. Rowerzyści mieli do pokonania dłuższy dystans i oni jako pierwsi wyruszyli do Rozalina.

Kolbuszowski Klub Nordic Walking reprezentowała sześcioosobowa drużyna.

Spotkaniu dodawała splendoru słoneczna pogoda oraz duch sportowej rywalizacji. Świetna organizacja i wiele  dodatkowych atrakcji podgrzewało atmosferę a także przyciągało mieszkańców Nowej Dęby do kibicowania i włączania się w pomoc Dagmarze.

Dagmara Andrusiewicz jest podopieczną "Fundacji Zdążyć z pomocą". Urodziła się dwa lata temu z rozległym niedotlenieniem mózgu i teraz potrzebuje specjalistycznej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji. Na ten cel przeznaczony został dochód ze sprzedanych pakietów startowych, loterii fantowej i stoisk.

Gospodarzom akcji dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy powodzenia w dalszej działalności.

Kolbuszowski Klub
Nordic Walking

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-11-27 13:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 804 225