Kolbuszowscy lekkoatleci z medalami


Gratulacje dla zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tiki Taka” 
2021-03-10

We wtorek, 9 marca w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej Burmistrz Jan Zuba i Skarbnik Jacek Mroczek spotkali się z podopieczną Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tiki Taka” Magdaleną Niemczyk oraz trenerem Bogdanem Karkutem. Burmistrz pogratulował młodej zawodniczce znakomitych osiągnieć oraz podziękował za godne reprezentowanie gminy podczas ostatnich rozgrywek w Toruniu. Z Halowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w lutym br. Magda przywiozła dwa srebrne medale na dystansie 60 i 200 m, zdobywając tym samym już dziewiąty medal rangi Mistrzostw Polski.

Zawodnicy UKS Tiki Taka w ostatnich miesiącach uczestniczyli również w zawodach w Mielcu i Spale, w których wywalczyli medale, wyróżnienia i poprawiali swoje rekordy życiowe. Ciężkie treningi, pasja i wytrwałość reprezentantów klubu przynoszą rezultaty. Kolbuszowscy lekkoatleci pomimo wielu obowiązków w pełni oddają się swojej pasji. Ich praca pod okiem trenerów procentuje nie tylko znakomitymi występami sportowymi i sukcesami klubu, ale przyczynia się także do promocji miasta i upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży.

Przed zawodnikami kolejne zmagania. W najbliższą sobotę (13.03) wezmą udział w Halowych Mistrzostwach Polski woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych U14 i U13 w Mielcu. W kwietniu natomiast zaprezentują się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w biegach przełajowych w Tarnowie oraz na Mistrzostwach Polski w biegu górskim w stylu anglosaskim (U16 U18 U20 S) w Bielsku Białej.

Trzymamy kciuki i życzymy Wam kolejnych sukcesów!

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2021-12-01 12:32
  • |
  • Licznik odwiedzin: 9 812 476