Mikołajkowy Marsz Nordic Walking


Mikołajkowy Marsz Nordic Walking 
2016-12-09

6 grudnia 2016 roku około godziny 18 spotkała się grupa kolbuszowskich chodziarzy i ich sympatyków, ubranych w mikołajkowe czapki. Każdy z przybyłych niecierpliwie oczekiwał przybycia … oczywiście Mikołaja. Okazało się, że Pani Anna Marut, właścicielka Agencji Artystycznej „Jest Energia” ma kontakt z Mikołajem i udało się jej namówić zapracowanego Świętego do przybycia na kolbuszowski rynek, do grupy  30 chodziarzy, którzy dla odmiany nie czekali na prezenty od Świętego. To oni przynieśli podarki dla potrzebujących rodzin, które złożono do skrzyń Mikołaja, tworząc „Szlachetną Paczkę”. Mikołaj widząc hojność chodziarzy obdarował wszystkich prezentem,  wzbudzając tym samym powszechną radość i zadowolenie.

Po rozgrzewce, pod okiem czuwających nad naszym bezpieczeństwem panów ze Straży Miejskiej, utworzyła się kolumna „mikołajków” i ruszyła ulicami miasta w kierunku stadionu. Wszystkim maszerującym dopisywał humor i zadowolenie ze spaceru. Maszerujące „Mikołaje” wzbudzały ciekawość przechodzących i przejeżdżających osób.  

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za hojność, udział w Marszu i zachęcamy każdego do czynnego wypoczynku i spacerów – choćby z kijkami. 

Dla nas organizatorów, taka frekwencja i zadowolenie uczestników, jest potwierdzeniem, że warto włożyć wysiłek i trud w organizację tego typu marszy. Korzyści z takich inicjatyw są różnorodne. Potrzebujący otrzymają wsparcie, chodziarze mieli okazję do wspólnego treningu a przechodnie i kierowcy uśmiechali się radośnie na widok kolumny dziarsko maszerujących "Mikołajów".

Zatem do zobaczenia na kolejnych spotkaniach, imprezach oraz  treningach.

Zarząd KKNW

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 12:28
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 851 708