26
sty  2018

LI sesja VII kadencji Rady Miejskiej w Kolbuszowej


W dniu 5 lutego 2018 r. o godz. 15:00 w budynku Urzedu Miejskiego w Kolbuszowej odbędzie się LI sesja VII kadencji Rady Miejskiej w Kolbuszowej

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad 
 3. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia poręczenia pożyczki Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. na zadanie pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno - ściekowej w gminie Kolbuszowa: Część I: Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Zarębki”.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia poręczenia pożyczki pomostowej Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. na zadanie pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno - ściekowej w gminie Kolbuszowa: Część I: Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Zarębki”.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia poręczenia pożyczki Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. na zadanie pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno - ściekowej w gminie Kolbuszowa: Część II: Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Werynia - Polesie Weryńskie”.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia poręczenia pożyczki pomostowej Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. na zadanie pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno - ściekowej w gminie Kolbuszowa: Część II: Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Werynia - Polesie Weryńskie”.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia poręczenia kredytu Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. na zadanie pn. „Rozbudowa infrastruktury wodno - ściekowej w gminie Kolbuszowa: Część I: Budowa kanalizacji sanitarnej we wsi Zarębki, Część II: Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Werynia - Polesie Weryńskie” w zakresie nie objętym pożyczkami udzielonymi przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz dofinansowaniem z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

 • Data aktualizacji: 2019-01-23 15:04
 • |
 • Licznik odwiedzin: 3 510 027