Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: umig@kolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2018-05-21 03:29:49

Aktualności


Sportowy weekend

Sportowy weekend 

W pierwszy weekend czerwca zaplanowano dwie imprezy sportowe. Przed nami Puchar Polski Nordic Walking oraz Footballowa Kolbuszowa.

PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING

W sobotę, 2 czerwca na stadionie zawodnicy zmierzą się na dystansach 5 km, 10 km
i półmaratonu w ramach Puchar Polski Nordic Walking. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje. W ramach imprezy powstanie miasteczko aktywnego stylu życia oraz punkt zabaw dla dzieci. Odbędzie się również pokaz profesjonalnej techniki Nordic Walking, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w kursie prawidłowego „chodzenia z kijkami”. Gośćmi specjalnymi będą znani aktorzy – Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Zapisy na stronie: http://pucharpolskinw.pl/pucharpolskinw/.

Przypominamy, że mieszkańcy gminy Kolbuszowa, mogą wziąć udział bezpłatnie w zawodach - pod warunkiem, że zapiszą się za pośrednictwem strony internetowej.

FOOTBALLOWA KOLBUSZOWA

Piłkarskie pojedynki, olimpiada przedszkolaków, koncerty muzyczne - w niedzielę, 3 czerwca odbędzie się Footballowa Kolbuszowa. Dwudniowy piknik sportowo-rekreacyjny zorganizowany zostanie 2 czerwca, na stadionie w Kolbuszowej Dolnej i 3 czerwca na stadionie w Kolbuszowej.

W sobotę, rozegrane zostaną eliminacje turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 19 lat. Finał turnieju będzie w niedzielę.

Tego dnia, zaplanowano również mecz piłkarski z udziałem głównego organizatora Mateusza Cetnarskiego oraz koncerty muzyczne. Wystąpią VAVAMUFFIN oraz QUEBONAFIDE.