Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: umig@kolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2019-08-20 16:00:21

Aktualności


UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ROCZNICY FUNKCJONOWANIA DZIENNEGO DOMU SENIOR+ W HUCIE PRZEDBORSKIEJ

Pierwsza rocznica funkcjonowania Domu Senior+ 

W dniu 31.01.2019 r. w Świetlicy OSP w Przedborzu odbyła się uroczystość z okazji pierwszej rocznicy funkcjonowania Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej.

Wspólnie z uczestnikami placówki świętowali zaproszeni seniorzy z Dziennego Domu Senior-Wigor z Niwisk wraz z Kierownikiem P. Agnieszką Parys i pracownikami placówki. W uroczystości wzięli udział także inni zaproszeni goście. Mieliśmy przyjemność gościć Burmistrza Kolbuszowej, P. Jana Zubę, proboszcza miejscowej parafii, ks. Józefa Jaworskiego, sołtys Przedborza, P. Barbarę Draus, sołtys Huty Przedborskiej, P. Krystynę Dłużeń, Przewodniczącą Caritas z Kolbuszowej, P. Ewę Wójcicką, Kierownika PKPS w Kolbuszowej, P. Renatę Bomba, Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Kolbuszowej, P. Marka Chmielowca, Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolbuszowej, P. Małgorzatę Hariasz  oraz Z-cę Kierownika OPS, P. Krzysztofa Sudoła,

Zebrani goście obejrzeli występ seniorów z Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej oraz program artystyczny przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Przedborza.

Życzeniom i miłym słowom nie było końca. Był pyszny tort i wiele pyszności przygotowanych przez uczestników i pracowników Dziennego Domu w Hucie Przedborskiej oraz przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Huty Przedborskiej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierają i udzielają pomocy placówce działającej na rzecz seniorów z terenu gminy Kolbuszowa. Życzymy sobie kolejnego roku obfitującego w różne wydarzenia, ciekawe spotkania, a wszystko po to, aby osoby starsze uczęszczające do placówki mogły miło i aktywnie spędzać czas.

 L. Tomczyk