Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: um@ekolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2020-07-05 11:17:15

Aktualności


EKOGALA- międzynarodowe targi w Jasionce

EKOGALA- międzynarodowe targi w Jasionce 

Marszałek Województwa Podkarpackiego w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na XIII edycję EKOGALI- Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2019 r. w G2 Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

Do udziału zachęcamy wystawców produktów i żywności ekologicznej, tradycyjnej, gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem i propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny. Uczestnikom zostanie udostępniona powierzchnia wystawiennicza wraz ze standardową zabudową.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do 31 października 2019 r. Zasady udziału oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.ekogala.eu

W ramach wydarzenia zaplanowano konferencje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.