Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: um@ekolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2021-04-18 23:45:38

Aktualności


Bieg „Policz się z cukrzycą” i gra terenowa

29 Finał WOŚP w Kolbuszowej 

W niedzielę 31 stycznia, podczas 29 finału WOŚP, na wyznaczonej trasie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej „Białkówka” odbędzie się Bieg „Policz się z cukrzycą”. Start na parkingu w Nowej Wsi o godz. 12.00. Trasa ma dystans 6 km i można ją pokonać- biegnąc, spacerując, idąc z kijkami lub jadąc na rowerze.

Udział w wydarzeniu należy wcześniej zgłosić wysyłając SMS o treści: Imię i Nazwisko, Bieg Policz się z Cukrzycą w Kolbuszowej- na numer 607965558 Tomasz Chlebek. Uczestnicy proszeni są o zachowanie reżimu sanitarnego.

Ponadto w dzień finału WOŚP od godziny 10:00 rozpocznie się gra terenowa po Kolbuszowej. Punktem wyjściowym spaceru jest MDK Kolbuszowa. Tam trzeba będzie odnaleźć plakat i zeskanować go kodem QR, który przekieruje nas do strony informującej co należy dalej zrobić. W ramach spaceru oprócz małego Quizu będzie okazja spotkać wolontariuszy działających przy sztabie WOŚP z Kolbuszowej.

Szczegółowe informacje dotyczące biegu, gry terenowej oraz możliwości wsparcia tegorocznej edycji WOŚP znajdują się na stronie: https://fundacjachlebek.pl/.

Organizatorami są: Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego "Chlebek" w Kolbuszowej, Kolbuszowski Klub Nordic Walking oraz kolbuszowski sztab WOŚP.

Bieg „Policz się z cukrzycą” Gra terenowa po Kolbuszowej