Magdalena Niemczyk z pierwszym medalem seniorskim!


Magdalena Niemczyk z pierwszym medalem seniorskim
Magdalena Niemczyk z pierwszym medalem seniorskim 
2023-03-08

Kolejnymi medalami i sukcesami sportowymi może pochwalić się kolbuszowska lekkoatletka Magdalena Niemczyk z Uczniowskiego Klubu Sportowego Tiki Taka. Młoda zawodniczka z Halowych Mistrzostw Polski U23 w Toruniu (18-19.02.2023 r.) przywiozła dwa złote medale w kategorii młodzieżowej w biegach na 60 i 200 m oraz srebrny seniorski medal w biegu na 200 m. Tytuł Wicemistrzyni w kategorii seniorskiej to wysokie osiągnięcie i pierwszy taki medal w historii kolbuszowskiej lekkoatletyki! Dodatkowo w tym starcie zawodniczka pobiła swój rekord życiowy czasem 23,41.

Z Magdaleną Niemczyk i Prezesem UKS Tiki Taka Bogdanem Karkutem spotkali się w ubiegłym tygodniu, 2 marca br. Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec i Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba, którzy pogratulowali sukcesów oraz zadeklarowali dalszą pomoc w pozyskiwaniu wsparcia finansowego na sportowy rozwój młodej zawodniczki. Podkreślili również, że z dumą obserwują jej wysokie wyniki, które z pewnością są inspiracją dla młodszego pokolenia sportowców.

Warto podkreślić, że młodsi zawodnicy Klubu UKS Tiki Taka pod okiem Prezesa Bogadana Karkuta wzięli udział w zeszłą sobotę, 4 marca br. w Halowych Mistrzostwach Podkarpacia U12, U14 i U16, z których przywieźli aż dziewięć medali. .

Panu Prezesowi, Madzi Niemczyk oraz wszystkim podopiecznym UKS Tiki Taka gratulujemy dotychczasowych osiągnieć i życzymy dalszych sukcesów!

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2024-04-16 15:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 991 386