Piknik dla Nikoli w Bukowcu


fot. SP w Bukowcu
fot. SP w Bukowcu 
2023-05-30

W dniu 28 maja 2023 r. w Bukowcu odbył się piknik rodzinno-charytatywny. Organizatorami imprezy byli: Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Bukowcu, Fundacja ISKIERKA, Sołtys i Rada Sołecka Wsi Bukowiec, Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowcu oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowcu.

W tym dniu świętowaliśmy dzień rodziny. W części artystycznej przedszkolaki oraz uczniowie klas I-V wyśpiewali i wyrecytowali życzenia dla swoich rodziców. Piknik miał także charakter charytatywny, gdyż zbieraliśmy środki na leczenie i rehabilitację naszej uczennicy Nikolki Rożek.

Najmłodsi uczestnicy pikniku świetnie się bawili na dmuchanych atrakcjach oraz podczas zabaw z animatorkami "AniMisie". Fani motoryzacji mogli skorzystać z przejażdżki quadami oraz pojazdami off roadowymi Maverick. Odbyło się wiele ciekawych konkursów z nagrodami, quizy, przeciąganie liny. Wszyscy miło spędzili czas w "Kawiarence u Nikoli", pijąc kawę i jedząc smakołyki. Odbyły się także warsztaty plastyczno-techniczne, degustacja swojskich wyrobów, a dla dzieci atrakcją była czekoladowa fontanna z owocami. Czas umilała nam kapela ludowa "Widelanie" oraz DJ Wojtek. Każdy uczestnik pikniku mógł znaleźć coś do kupienia dla siebie na pchlim targu oraz na stoisku z sadzonkami roślin.

Jak widać na załączonych zdjęciach pogoda nam dopisała! To niedzielne popołudnie na długo zostanie w naszej pamięci, nie tylko ze względu na wspólnie spędzony cenny czas, ale także dzięki okazji do uczynienia dobra, które powraca! Dziękujemy wszystkim Sponsorom oraz Wolontariuszom za włożone serce w organizację Pikniku, poświęcony czas i energię.

Opracowanie: Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2023-09-22 12:33
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 090 043