Karta Mieszkańca – spotkanie konsultacyjne


Karta Mieszkańca – spotkanie konsultacyjne
Karta Mieszkańca – spotkanie konsultacyjne 
2023-06-02

Burmistrz Kolbuszowej serdecznie zaprasza przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji na spotkanie konsultacyjne dotyczące wdrożenia systemu „Karta Mieszkańca”, które odbędzie się w dniu 12 czerwca br. o godz. 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Spotkanie ma na celu oszacowanie, czy przedsiębiorcy i instytucje działający na terenie Gminy Kolbuszowa są zainteresowani przystąpieniem do programu. Zależy nam, żeby program był atrakcyjny i satysfakcjonujący zarówno dla mieszkańców, jak i partnerów programu pod względem osiągania wymiernych korzyści.

KARTA MIESZKAŃCA

„Karta Mieszkańca” to narzędzie, dzięki któremu przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania w systemie swoich usług oraz umieszczania akcji promocyjnych, co może przyczynić się do zwiększenia popytu na dane oferty i produkty. Dla mieszkańców to ułatwienie dostępu do różnego rodzaju usług w systemie rabatowym.

Partnerami programu mogą być instytucje publiczne, podmioty prywatne prowadzące działalność gospodarczą czy organizacje pozarządowe. Pełniąc rolę partnera można zyskać, m.in. kolejne kanały komunikacji marketingowej. Każdy partner programu może dodać swoją pulę zniżek i benefitów dla mieszkańców. Może określić ich wysokość, wartość, typ oraz narzucić odpowiednie limity.

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2023-09-22 12:33
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 089 877