Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: um@ekolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2023-03-27 03:19:41

Aktualności


Turniej Piłki Siatkowej dla Oliwki Kret

Turniej Piłki Siatkowej dla Oliwki Kret
Turniej Piłki Siatkowej dla Oliwki Kret 

W sobotę, 11 marca na hali Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Posła Zbigniewa Chmielowca. Impreza miała na celu wsparcie prowadzonej zbiórki pieniężnej na operację Oliwki Kret z Kolbuszowej.

W wydarzeniu wzięło udział pięć drużyn sportowych oraz zaproszeni goście. Po części oficjalnej zawodnicy przystąpili do zaciętej i pełnej emocji gry. Zwycięski puchar powędrował do drużyny Union Jack z Rzeszowa.  Kolejne miejsca zajęli: Team Nienadówka, UKS Kupno, Siatkarze ZST Kolbuszowa, Team Wyborni.

Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Wojtka Melnyka z Union Jack Rzeszów. Najlepszym atakującym został Mateusz Tasior Team Nienadówka, a najlepszym broniącym Piotr Draus z UKS Kupno.

Podczas imprezy zbierane były wolne datki na operację dla Oliwki Kret z Kolbuszowej oraz przeprowadzono licytacje przedmiotów, m.in. gadżetów klubu Asseco Resovia Rzeszów, a także wielkanocnego rękodzieła- ogromnej pisanki oraz owieczki. Nie zabrakło atrakcji dla młodszych i starszych uczestników wydarzenia.

Specjalne podziękowania od Oliwki Kret i jej rodziców otrzymała Pani Katarzyna Furtak-Draus, która poświęcając swój czas zaangażowała się w organizację licznych wydarzeń charytatywnych na rzecz dziewczynki.

Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Kupno działający przy Szkole Podstawowej w Kupnie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec, Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś oraz Burmistrz Kolbuszowej Jan Zuba.