Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: um@ekolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2023-09-25 23:11:24

Aktualności


Piknik charytatywny dla Julki Goli

Piknik charytatywny dla Julki Goli
Piknik charytatywny dla Julki Goli 

Koncert, występy muzyczne, przejażdżki bryczką, pokazy strażackie, poczęstunek i licytacje - to tylko część atrakcji, które będą czekały na uczestników Pikniku Charytatywnego dla Julki Goli. Impreza odbędzie się w piątek, 2 czerwca na placu przy Szkole Podstawowej w Domatkowie.  Start o godz. 16.00.

Organizatorzy przygotowali ciekawe atrakcje dla dzieci, m.in. zabawy z animatorami, dmuchańce, zabawy z alpakami, przejażdżki bryczką, pokazy strażackie, paradę motocykli i odwiedziny żywych maskotek. Zaplanowano również degustację lokalnych smakołyków oraz kiermasz ciast i ciasteczek.

Na scenie zaprezentują się uczniowie szkół z Domatkowa i Bukowca oraz Zespół Ludowy „Górniacy”.  Gwiazdą wieczoru będzie Kordian - koncert zaplanowany jest na godz. 20.00.

Pieniądze zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i rehabilitację Julki Goli z Domatkowa, która jest podopieczną Fundacji Serce dla Maluszka. Historia choroby dziewczynki jest opisana na stronie: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/julia-gola.

Na wydarzenie zapraszają Szkoła Podstawowa, Rada Rodziców oraz OSP w Domatkowie.