Gmina Kolbuszowa
Obrońców Pokoju 21
36-100 Kolbuszowa
e-mail: um@ekolbuszowa.pl
www: kolbuszowa.pl
Data wydruku: 2023-09-25 22:25:18

Aktualności


ROD „Prefabet” ogrodem roku 2019 w okręgu podkarpackim

ROD „Prefabet” ogrodem roku 2019 w okręgu podkarpackim
ROD „Prefabet” ogrodem roku 2019 w okręgu podkarpackim 

W dniu 25 sierpnia 2019 r. delegacja z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Prefabet” w Kolbuszowej miała zaszczyt gościć na okręgowych dniach działkowca w Rzeszowie. Wydarzenie zgromadziło działkowców z całego podkarpacia oraz liczne grono przedstawicieli samorządów.

Jednym z punktów imprezy dożynkowej było rozstrzygnięcie konkursów okręgowych na „Ogród Roku 2019”, „Działkę Roku 2019” i „Najpiękniejszy kosz dożynkowy 2019”. Mamy zaszczyt poinformować, ze Rodzinny Ogród Działkowy „Prefabet” z Kolbuszowej zdobył I miejsce w kategoriach „Ogród Roku 2019” oraz „Najpiękniejszy kosz dożynkowy”.

Takie wyróznienie zobowiązuje nas do jeszcze większej pracy na rzecz Ogrodu, gdyż w przyszłym roku będziemy reprezentować cały okręg podkarpacki w konkursie ogólnopolskim. Liczymy, że ogólnopolska komisja konkursowa doceni nasz Ogród i przyczynimy się do promocji naszego regionu, miasta i gminy Kolbuszowa.

W imieniu Zarządu ROD „PREFABET” dziękuję pani Elżbiecie Słomińskiej za przygotowanie kosza dożynkowego, który został doceniony jako najpiękniejszy oraz wszystkim działkowiczom, którzy zaangażowali się w przygotowanie swoich działek do konkursu „Ogród Roku 2019” .

Andrzej Chmielowski

Prezes ROD „Prefabet”