Trwa nabór do projektu „Zdalny Nauczyciel=Zdalna Szkoła”


Projekt „Zdalny Nauczyciel=Zdalna Szkoła” 
2021-05-13

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie od dnia 1 marca 2021 r. realizuje przedsięwzięcie grantowe pn. „Zdalny Nauczyciel=Zdalna Szkoła” w ramach Projektu pn.: „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”, opracowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie w partnerstwie z Centrum Informatycznym Edukacji. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Czas trwania projektu: od 1 marca do 30 listopada 2021 r.

Celem projektu jest:

  • wsparcie nauczycieli szkół i przedszkoli w zakresie prowadzenia edukacji w formie zdalnej z dziećmi/uczniami,
  • przygotowanie kadr systemu oświaty do pracy w systemie zdalnym z wykorzystaniem Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej.

Rekrutacja trwa tylko do 31 maja br.- liczba miejsc ograniczona!

Ważna jest kolejność zgłoszeń i jak najszybsze dostarczenie do Biura Projektu wypełnionych własnoręcznie dokumentów zgłoszeniowych.

Szkolenie będzie miało charakter modułowy i uwzględni najważniejsze aspekty edukacji zdalnej, zarówno psychospołeczne, metodyczne i organizacyjne, jak również prawne i technologiczne.

W swoich założeniach wykorzystuje kilkumiesięczne doświadczenia szkół i przedszkoli w realizacji kształcenia na odległość oraz płynące z nich wnioski.

Więcej informacji: tutaj.

ulotka_pcen_1 ulotka_pcen_2

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2022-01-21 15:38
  • |
  • Licznik odwiedzin: 10 143 138