Festiwal Talentów i Pokaz Psów


Festiwal Talentów i Pokaz Psów
Festiwal Talentów i Pokaz Psów 
2023-09-11

Młodzieżowa Rada Miejska w Kolbuszowa zaprasza na kolejne wydarzenie na bulwarach. W sobotę, 23 września zorganizowany zostanie Festiwal Talentów oraz Pokaz Psów.

O godz. 10.00 na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, przewidziano Pokaz Psów, gdzie czworonogi będą mogły zaprezentować swoje umiejętności, wygląd i charakter. Dla właścicieli i miłośników zwierząt będą przygotowane atrakcje tematyczne m.in.: porady groomera i weterynaryjne. Warunkiem udziału w pokazie jest przekazanie wpisowego w postaci karmy lub kocyka dla kolbuszowskiego przytuliska.

Taniec, śpiew, gra na instrumencie - w różnych kategoriach artystycznych mogą wziąć udział uczniowie wieku 11 – 14 lat z terenu Gminy Kolbuszowa. Rozpoczęcie konkursu talentów zaplanowano o godz. 13.00 na kolbuszowskich bulwarach. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia do dnia 15 września, którą w imieniu uczestnika podpisuje rodzic. Do wygrania cenne nagrody.

Ze względu na zainteresowanie konkursem „Mam talent” dzieci młodszych, dopuszczamy do udziału kategorię wiekową 7-10 lat (I-IV klasa).

Ze względu na zainteresowanie pokazem właścicieli większych psów, dopuszczamy do udziały psy o wadze do 30 kg.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami. Szczegółowy program znajduje się na plakacie!

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2024-07-12 15:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 14 633 314