Kolbuszowski Festiwal Turystyczny


Kolbuszowski Festiwal Turystyczny
Kolbuszowski Festiwal Turystyczny 
2015-11-12

W dniach 14-15 listopada w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej będzie miał miejsce VII Kolbuszowski Festiwal Turystyczny. Organizatorem jest Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra".

Impreza nawiązuje do tradycji Festiwalu sięgającej lat 2004-2008. Jego ostatnia edycja miała miejsce w zeszłym roku. W bieżącym "Salamandra" zaprasza na spotkanie z Himalajami, bowiem w sobotę o 17.00 będzie można obejrzeć film w reżyserii Jerzego Porębskiego "Kukuczka", a po nim o 18.00 spotkanie z wybitnym polskim himalaistą Piotrem Pustelnikiem. Wstęp wolny.

W niedzielę o godzinie 18.00 będzie miał miejsce koncert zespołu "U studni", który powstał w 2012 roku z muzyków Starego Dobrego Małżeństwa. Zespół zagra swoje piosenki utrzymane w nurcie krainy łagodności. Wstęp 15 zł.

Organizację Festiwalu wspierają Gmina Kolbuszowa, Regionalna Fundacja Rozwoju "Serce". Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kolbuszowa oraz Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu".

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2025-03-25 15:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 16 162 463