Wnioski na zakup węgla


Wnioski na zakup węgla
Wnioski na zakup węgla 
2022-11-10

Burmistrz Kolbuszowej informuje, że Gmina Kolbuszowa przystąpiła do zakupu węgla dla gospodarstw domowych po preferencyjnych cenach.

Wnioski o zakup węgla może składać osoba zamieszkująca na terenie Gminy Kolbuszowa uprawniona do otrzymania dodatku węglowego.

Wniosek o zakup węgla w cenie nie przekraczającej 2000,00 zł za 1 tonę można złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej lub elektronicznie. Wnioski składane drogą elektroniczną muszą być podpisane za pomocą podpisu elektronicznego kwalifikowanego, profilu zaufanego lub podpisu osobistego.

Wzory wniosków oraz szczegółowe informacje o zakupie paliwa stałego po preferencyjnych cenach dostępne są na stronie internetowej Gminy Kolbuszowa – Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) zakładka SPRZEDAŻ WĘGLA: https://bip.kolbuszowa.pl/59-strona-glowna/9719-sprzedaz-wegla.html.

Wniosek o zakup węgla należy złożyć niezależnie od wcześniejszego złożenia w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. zapotrzebowania na węgiel kamienny. Złożenie zapotrzebowanie służyło jedynie do określenia szacunkowej ilości potrzebnego węgla i nie będzie stanowiło podstawy do przyznania prawa do zakupu na preferencyjnych warunkach.  

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2023-02-01 13:20
  • |
  • Licznik odwiedzin: 12 117 909