MRM - informacje


Przewodnicząca MRM Jakub Selwa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej

Z-ca Przewodniczącego MRM Maja Bąk  - Szkoła Podstawowa w Kupnie

Z-ca Przewodniczącego MRM Izabela Łach - Szkoła Podstawowa w Widełce

Aleksander Tabisz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Maksymilian Blat - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Sara Wahhab - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Nikodem Dypa - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Piotr Jadach - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Emilia Lis - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Helena Augustyn - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Martyna Dziuba - Szkoła Podstawowa w Kupnie
Natalia Mędrak - Szkoła Podstawowa w Kupnie
Roksana Kaczor - Szkoła Podstawowa w Widełce
Julia Płoch - Szkoła Podstawowa w Widełce
Mateusz Micek - Szkoła Podstawowa w Zarębkach
Olivier Preneta - Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Stanisław Białek - Szkoła Podstawowa w Domatkowie
Roksana Nędza - Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Arkadiusz Mazur - Szkoła Podstawowa w Weryni
Patrycja Skiba - Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej
Franciszek Radwański - Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej

Opiekunowie Komisji Ochrony Środowiska, Zdrowia i Pomocy Społecznej;

Bożena Mazurek, Urszula Niezgoda i Agnieszka Wit

Emilia Lis- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Helena Augustyn- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Piotr Jadach- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Jakub Selwa- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej
Roksana Kaczor- Szkoła Podstawowa w Widełce

Opiekunowie Komisji Sportu i Turystyki;
Grzegorz Kornak, Piotr Duda i Julita Stępien

Stanisław Białek- Szkoła Podstawowa w Domatkowie
Natalia Mędrak- Szkoła Podstawowa w Kupnie
Martyna Dziuba- Szkoła Podstawowa w Kupnie
Maja Bąk- Szkoła Podstawowa w Kupnie
Izabela Łach- Szkoła Podstawowa w Widełce

Opiekunowie Komisji Praw, Obowiązków i Samorządności;
Justyna Saj i Sylwia Przybyło

Arkadiusz Mazur- Szkoła Podstawowa w Weryni
Maksymilian Blat- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Sara Wahhab- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Nikodem Dypa- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
Aleksander Tabisz- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej

Opiekunowie Komisji Kultury i Informacji;
Lucyna Urban i Kinga Frodyma – Stobierska

Olivier Preneta- Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Roksana Nędza- Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Mateusz Micek- Szkoła Podstawowa w Zarębkach
Franciszek Radwański- Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
Julia Płoch- Szkoła Podstawowa w Widełce

Plan pracy Młodzieżowej Rady Miejskiej XI kadencji (2022-2024)

  1. Festiwal psów nierasowych połączony ze zbiórką karmy dla schroniska.
  2. Konkurs wokalno – taneczny „odkrywamy talenty”
  3. Marsz na orientacje – promowanie zdrowego stylu życia.
  4. Ogniska integracyjne.
  5. Poznajemy faunę i florę naszego regionu – wizyta w Nadleśnictwie Kolbuszowa.
  6. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” perełki architektury lasowiackiej – wizyta w Skansenie w Kolbuszowej.
  7. Konkurs wiedzy o regionie.
  8. Współudział w akcjach charytatywnych organizowanych w szkołach lub przez inne organizacje działające na terenie gminy.
  9. „Ludzie z pasja zarażają” - spotkania z ciekawymi osobami.
  10. Pozyskiwanie wsparcia finansowego dla działań MRM.
  11. Wycieczka do Warszawy – Sejmu RP.
  12. Kierowanie zapytań do Przewodniczącego Rady Gminy

     

    Plan pracy MRM może ulegać modyfikacji.

 

Monitor Polski

Elektroniczny Dziennik Urzędowy

Dziennik ustaw

ePUAP

  • Data aktualizacji: 2023-02-01 13:20
  • |
  • Licznik odwiedzin: 12 118 115